Follow us:

+48 504 967 302

erni07@wp.pl

OSK ERNEST

wczasy z prawem jazdy

Łomża to miasto położone w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim, nad rzeką Narew. Jest zlokalizowane na historycznym Mazowszu, stolica dawnej ziemi łomżyńskiej.

Do dyspozycji: Kawiarnie, restauracje, dyskoteki, obiekty sportowe: korty tenisowe – nauka gry w tenisa ziemnego, basen, hala sportowa, multum ścieżek rowerowych.

Jeżeli myślisz o wyjeździe do Łomży, pomyśl również o skorzystaniu z okazji i zapisz się na super szybki kurs prawa jazdy w naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców. Nasz ośrodek jest inicjatorem akcji Wczasy z prawem jazdy i systematycznie powiększamy ofertę. Wypoczynek połączony z intensywnym kursem na Prawo Jazdy zakończony jest egzaminem państwowym w WORD Łomża.

Przed rozpoczęciem Wczasów z Prawem Jazdy potrzebujesz:

  • dowód osobisty lub paszport
  • badanie lekarskie
  • 1 zdjęcie 3,5 x 4,5cm aktualne, kolorowe z widocznym lewym uchem
  • jeżeli nie masz wymaganego wieku musisz mieć oświadczenie rodzina lub opiekuna prawnego o wyrażeniu zgody na rozpoczęcie kursu przed ukończeniem 18 lat.

Z powyższymi dokumentami udajesz się do Wydziału Komunikacji właściwego ze względu na miejsce stałego zameldowania, tam otrzymujesz tzw. Nr PKK – Profil Kandydata na Kierowcę. Nr PKK nadany w urzędzie wraz z nr PESEL, kserem dowodu osobistego lub paszportu przesyłasz do naszego ośrodka. Możesz zrobić to e-mailem który znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Cennik

W cenie zawarte jest zakwaterowanie oraz opłata za egzamin.

* Godziny dodatkowe na poszczególne kategorie tak jak przy kursach stacjonarnych.

OSK ERNEST

terminy na rok 2024

MiesiącKursDoszkolenie 7-dniowe
Styczeń2, 9, 2316, 30
Luty6, 2013, 27
Marzec5, 1912, 26
Kwiecień2, 16, 309, 23
Maj14, 287, 21
Czerwiec11, 254, 18
Lipiec9, 232, 16, 30
Sierpień6, 2013, 27
Wrzesień3, 1710, 24
Październik1, 15, 298, 22
Listopad12, 265, 19
Grudzień310

W cenie wczasów z prawkiem w Łomży wliczony jest nocleg oraz opłata za egzamin państwowy. Przyjeżdżasz i nie martwisz się o nic – my Ciebie przygotujemy do egzaminu 🙂

Jeżeli chcieliby Państwo przyjechać na kurs z rodziną lub osobą towarzyszącą, istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju kilku osobowym. Państwa bliscy z pewnością nie będą się nudzić, Łomża i okolice obfitują w różnego rodzaju atrakcje turystyczne a w okresie wakacyjnym oferują kąpieliska, polecamy szczególnie odwiedzić okoliczne miejsca turystyczno-wypoczynkowe.

Koszt pobytu osoby towarzyszącej to 100 zł za dobę.

Stary rynek w Łomży

Katedra św. Michała Archanioła w Łomży

Muzeum Przyrody w Drozdowie

Dolina Narwii w Łomży

Dlaczego warto postawić na prawo jazdy w Łomży?

Każdy, kto szybko chce zdobyć dokument prawo jazdy, powinien zastanowić się właśnie nad kursem kategorii B w Łomży (dostępne są również kategorie: A, B Automat, BE, C, C Automat, CE, C i CE oraz C i CE Automat). Jego przejście to niemalże stuprocentowa szansa zdania egzaminu praktycznego WORD za pierwszym razem. To również gwarancja nabycia doskonałych umiejętności prowadzenia samochodu – dowiedz się, jak bezstresowo przemierzać nawet najbardziej skomplikowane trasy; jak zachować płynność i ekonomiczność jazdy; a także jak prawidłowo wykorzystać nabytą wiedzę teoretyczną. 


Wakacje z prawem jazdy to nie tylko przepis na „szybkie prawko”, ale prawdziwa szkoła, która tworzy najlepszych kierowców w kraju! Chcesz skorzystać z takiej opcji? Zgłoś się do nas!

Komu szczególnie polecane są wczasy z prawem jazdy?

Wakacje z prawem jazdy szczególnie powinny zainteresować wszystkich tych, którzy liczą na szybkie wydanie upragnionego dokumentu prawo jazdy. Intensywna nauka oparta o szkolenie praktycznych umiejętności zapewnia dużą szansę na zdanie egzaminu w WORD za pierwszym razem. Z wakacji z prawem jazdy w Łomży chętnie korzystają też Polacy mieszkający poza Polską, a chcący zdać „prawko” w kraju podczas krótkich odwiedzin. Jest to też polecany kurs dla studentów w trakcie ich przerwy wakacyjnej czy nawet ferii zimowych. 


Na wczasy z prawem jazdy w Łomży zapraszane są również osoby, które podchodziły wcześniej do nauki jazdy, lecz z różnych przyczyn zrezygnowały z kontynuacji kursu. Nasza oferta to gwarancja bezstresowego szlifowania umiejętności prowadzenia samochodu, a także innych pojazdów, w tym ciągników siodłowych!