Follow us:

+48 504 967 302

erni07@wp.pl

osk eRNEST

Dlaczego my?

Istnieje wiele ośrodków szkolenia kierowców w Łomży, które obiecują naukę o najlepszym standardzie oraz zdawalność na najwyższym poziomie. Często się zdarza, że są to jednak puste obietnice i owe słowa nijak nie przekładają się na satysfakcję klientów, a tym bardziej na efekty, które chcemy uzyskać.

Dlatego też postanowiliśmy stworzyć szkołę jazdy w Łomży, która na terenie miasta, w szczególny sposób będzie stawiała na praktyczny aspekt nauki jazdy. Dzięki temu założeniu, pomimo krótkiego czasu istnienia naszej firmy na rynku, udało nam się już znaleźć w czołówce szkół nauki jazdy w Łomży. Nasz sukces zawdzięczamy rzetelności, doświadczeniu oraz pasji do motoryzacji właściciela OSK Ernest. To on pokazał, że krótki czas nie stoi na przeszkodzie w uzyskaniu doskonałej, a zarazem mocnej pozycji wśród ośrodków nauki jazdy w Łomży.

Naszym motorem napędowym jest każdy kursant, który oczekuje, że dzięki nam posiądzie niezbędne umiejętności oraz wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną, do bezpiecznego i płynnego poruszania się po drogach. 

osk eRNEST

Nasze kursy

Naszym motorem napędowym jest każdy kursant, który oczekuje, że dzięki nam posiądzie niezbędne umiejętności oraz wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną, do bezpiecznego i płynnego poruszania się po drogach. Jako szkoła jazdy prowadzimy kursy nauki jazdy, jazdy doszkalające oraz jazdy na samochodach kursantów na terenie naszego miasta. Z nami jazda po ulicach staje się przyjemnością!

Podczas kursów gwarantujemy zajęcia z pierwszej pomocy, które pomagają zbudować wyjątkowy i kompleksowy program szkoleniowy. Wizytówką, która świadczy o sukcesie naszych kursów na prawo jazdy w Łomży, są tysiące przeszkolonych kierowców, którzy dzięki nam szybko i sprawnie osiągnęły wysoki poziom umiejętności, by w konsekwencji zdać bez trudu egzamin państwowy. Satysfakcję naszych klientów potwierdza też fakt, że wielu naszych kursantów to osoby, które przyszły do nas z polecenia. Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody identyczne jak na egzaminie państwowym. Kładziemy nacisk na to, aby szkolenia odbywały się w przyjaznej i swobodnej atmosferze, a stres związany z nauką chcemy ograniczyć do minimum, dlatego nasz oświetlony plac manewrowy, pozostaje do użytku przez naszych kursantów. Nie ważne skąd jesteś – OSK Ernest to najlepszy wybór w gąszczu wszystkich szkół jazdy w Łomży.

oferujeMY NASZYM kursantom:

klimatyzowaną i nowocześnie wyposażoną salę wykładową

multimedialne pomoce dydaktyczne, a także prezentacje, które traktujemy jako uzupełnienie opracowanego przez nas programu szkoleniowego, a nie jak w innych szkołach, podstawę szkolenia

oświetlony plac manewrowy, taki sam jak na egzaminie państwowym, dostępny 24h/7

identyczne samochody jak na egzaminie państwowym

komputer z oprogramowaniem do przeprowadzania egzaminu wewnętrznego

wykwalifikowaną kadrę ratowników medycznych wyposażonych w wysokiej jakości pomoce dydaktyczne m.in. fantomy

INSTRUKTORÓW, czyli młodych ludzi z pasją, którzy swoim doświadczeniem i zaangażowaniem pomogą przede wszystkim w nauce jazdy, ale również, jeśli tylko zechcesz, podzielą się swoją wiedzą i nowinkami z dziedziny motoryzacji

wiele innych udogodnień, o których przekonasz się przychodząc do nas

GET BETTER RESULTS BY UPGRADING TODAY!​

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ NA KURS!