Follow us:

+48 504 967 302

erni07@wp.pl

Kategoria ce

Kurs prawa jazdy Łomża - Kategoria C+E

Kategoria CE uprawnia do kierowania pojazdami ciężarowymi o masie całkowitej powyżej 3,5 tony.  W Polsce, aby rozpocząć kurs na prawo jazdy kat. CE, należy mieć ukończone 21 lat i posiadać prawo jazdy kat. B. Zapraszamy do naszej szkoły w Łomży!

Jednym z głównych plusów posiadania prawa jazdy kat. CE jest możliwość pracy jako kierowca ciężarówki. Branża transportowa charakteryzuje się ciągłym rozwojem, a zapotrzebowanie na kierowców ciężarówek jest wysokie, co daje dobre perspektywy zatrudnienia. Posiadanie prawa jazdy kat. CE pozwala również na kierowanie pojazdami specjalistycznymi, takimi jak naczepy, przyczepy czy ciągniki siodłowe.

Kierowanie pojazdem ciężarowym wymaga dużego doświadczenia i wiedzy dotyczącej przepisów ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa, a także umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami na drodze. Dlatego ważne jest, aby dobrze przygotować się do egzaminów i regularnie podnosić swoje kwalifikacje.

*z podstawieniem auta na egzamin

Informacje dodatkowe - kategoria CE

Nasze szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Część teoretyczna skupia się na zagadnieniach związanych z ruchem drogowym, pierwszą pomocą, bezpieczeństwem jazdy oraz przepisami dotyczącymi transportu drogowego.

Natomiast część praktyczna polega na jazdach z instruktorem po specjalnie przygotowanym torze szkoleniowym w Łomży, gdzie uczestnicy ćwiczą różne manewry oraz sytuacje drogowe.

OSK Ernest

Kurs na prawo jazdy CE w Łomży