Follow us:

+48 504 967 302

erni07@wp.pl

Kategoria D

Kurs prawo jazdy - kat. d łomża

Kurs na kategorię D to szkolenie, które przygotowuje uczestników do zdobycia uprawnień do kierowania autobusami. Uczestnicy kursu poznają zasady ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa jazdy, a także ćwiczą jazdę na specjalnie przygotowanych torach. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu państwowego, uczestnicy otrzymują prawo jazdy kategorii D, co pozwala im na kierowanie autobusami o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony.

Nasze szkolenie w Łomży prowadzone jest przez doświadczonych instruktorów, którzy dostarczają uczestnikom cenne wskazówki oraz rady. Dzięki temu po zakończeniu kursu i zdaniu egzaminu państwowego, uczestnicy otrzymują prawo jazdy kategorii D, co pozwala im na kierowanie autobusami.

Zapraszamy do zapisów na nasz kurs na kategorię D realizowany na terenie Łomży. Daj sobie szansę na rozwój i realizację planów związanych z kierowaniem autobusami. Gwarantujemy profesjonalną opiekę instruktorską oraz wysoki poziom szkolenia. Więcej informacji na temat kursów i terminów szkoleń udzielą Państwu pracownicy biura OSK Ernest.

Informacje dodatkowe - kategoria D

Nasze szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Część teoretyczna skupia się na zagadnieniach związanych z ruchem drogowym, pierwszą pomocą, bezpieczeństwem jazdy oraz przepisami dotyczącymi transportu drogowego.

Natomiast część praktyczna polega na jazdach z instruktorem po specjalnie przygotowanym torze szkoleniowym, gdzie uczestnicy ćwiczą różne manewry oraz sytuacje drogowe.

OSK Ernest

Kurs na prawo jazdy kategoria D w Łomży!

Jak wygląda kurs na prawo jazdy D Łomża?

Sam kurs prawo jazdy kat. D składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Warto jednak wiedzieć, że kursant może być zwolniony z obowiązku brania udziału w pierwszej z nich, o ile pomyślnie zda część teoretyczną egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD). Musi do niego przygotować się we własnym zakresie, co oznacza podjęcie współpracy z OSK dopiero w ramach lekcji praktycznych.


W przeciwnym razie należy przejść 20 teoretycznych godzin lekcyjnych, trwających po 45 minut każda. Stawiająca na naszą ofertę liczyć można jednak na zajęcia z teorii w formie e-learningu, co jest opcją bardzo wygodną i sprzyjającą efektywnej nauce. Praktyczna nauka jazdy trwa z kolei 60 pełnych godzin zegarowych, o ile kursant nie posiada prawa jazdy kategorii C. Jeśli zdobył już uprawnienia do prowadzenia wielotonowych pojazdów, jego zajęcia praktyczne odbywają się w wymiarze zaledwie 40 godzin.

Kurs przyśpieszony na
prawo jazdy D Łomża

Szybkie zdobycie uprawnień prawo jazdy kategorii D możliwe jest m.in. dzięki opcji wczasów z prawem jazdy w Łomży! Kurs przyśpieszony oferujemy dla osób z całej Polski – w cenie szkolenia uwzględniamy zakwaterowanie i opłatę za egzamin.